anasayfa  haberler   e-posta  üye girişi  iletişim  açılış sayfası yap   sık kullanılanlara ekle
 
menu
                 
 
Haberler

Sevgili Velilerimiz Mardin Müzesi olarak çocuklarımızın yaz tatilini sanatla iç içe eğlenerek geçirmeleri amacıyla "Mardin Müzesi Yaz Okulu" açıyoruz.

Ak Parti Mardin Milletvekili Orhan Miroğlu beraberindeki heyet ile müzemizi ziyaret etti.

Mardin Müzesi Uçurtma Atölyemizi Tekirdağ Saray ilçesi Atatürk ortaokuluna taşıdık. Okul öğretmenleriyle beraber iki gün boyunca altıgen uçurtma atölye çalışmaları gerçekleştirdik.

Mardin Müzesi Uçurtma Atölyemizi İstanbul Cebeci Köyü Sultangazi ilköğretim okuluna taşıdık.

Eski Suvari Kışlasında hizmet veren Mardin Sakıp Sabancı Kent Müzesinin binasında meydana gelen çatlaklar derz boşalmaları gibi cephe sorunları ve avlu kısmında meydan gelen zemin çökmeleri Mardin Mü...

Kamer Vakfının suriyeli kadınlara yönelik yaptığı program çerçevesinde müze eğitimi etkinliklerimizi suriyeli çocukların ayağına götürdük.

Midyat Engelsiz Yaşam Merkezinden Müzemizi ziyarete gelen Engelli kardeşlerimiz Müzemizin Eğitimcileri eşliğinde çeşitli atölyelerde eğitim gördü.

Dicle Kalkınma Ajansı tarafından düzenlenen Cazibe Merkezleri Destekleme Programının Bilgilendirme ve İstişare Toplantısı ve Proje Çalıştayına katıldık.

Mardin Kentsel sit alanında bademli sokak girişindeki bir konut 20 gün önce doğal sebeplerden yıkıldı. Mardin Müzemiz Restorasyon Konservasyon ve Analiz Labaratuvarı uzman ekibi 1 haftalık çalışma il...

Artuklu ilçemize bağlı Arpatepe köyünde bulunan Arpatepe ortaokulunun düzenlediği 4 günlük bahar şenliğinin 3. gününde Eğitim atölyelerimizi Köy okulunda okuyan çocuklarımızın ayağına götürdük.

Arpatepe Köyü ilkokulunda uçurtma atölyesi ve şenliğimiz

Dara Antik Kenti’ndeki Galeri Mezar ve Sarnıç Ziyarete Açıldı

Müzemizin Restorasyon Konservasyon ve Analiz Laboratuarına gelen ahşap eserler Restoratör ve Konservatörlerimiz tarafından restore ediliyor.

Mardin'e gelen 62. ve 63. Hükümetin Başbakanı ve AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu, ile eşi Sare Davutoğlu ile beraber Müzemizi gezerek keyifli vakit geçirdi.Davutoğlu Müzemizi gezerken, Ma...

Mor Yakup Kilisesi Kazısında Eserler Çıkmaya devam ediyor

Mardinimizde 2 gün konaklayacak olan ve bünyesinde 160 Sivil Toplum Kuruluşu bulunduran Konya Sivil Toplum Kuruluşları Platformu kafilesi Müzemizi gererek eserler hakkında bilgi aldı.

Müze eğitimi Etkinlikleri kapsamındaki atölyelerimizi Mardin/ Mazıdağı Bilge Köyü İlkokuluna taşıdık.

Antalya / Döşemealtı Osman Ali Cingöz ilkokulu 1. sınıf çocukları ile birlikte Uçurtma Atölyesi gerçekleştirdik.

Mardin Müzesi Uçurtma Atölyemizi Antalya ili Alanya Mahmutlar Mahallesi Kılıçaslan İlköğretim okuluna taşıdık...

Belgelediğimiz Mardin'in somut olmayan kültürel miraslarından olan ikinci geleneksel Bilali Şenliklerini 6 Mayıs Cumartesi günü gerçekleştirdik.

Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Mardin Valiliği
Emniyet Müdürlüğü
Mardin MEB

Artuklu Üniversitesi

T.C.Kimlik Numarası

Askerlik Yoklaması

Vergi Kimlik No.

SSK İşlemleri

BAĞKUR İşlemleri

Mavi Tur

Telefon Kodları
Pasaport Başvuru
Telefon Faturası

Vergi Borçları

Emekli Sandığı

Milli Kütüphane

Mardin Barosu

Resmi Gazete

Araç Sorgula

Uçak Kalkış-İniş
 

Copyright © 2010 MARDİN MÜZESİ . Telif Hakları MARDİN MÜZESİ' ne Aittir

TASARIM : FOV AJANS